Akif Parlak Kuaför

Akif Bey mesleki hayatına Gaziantep’te devam etmektedir akif bey bu mesleği en iyi icra eden kuaförlerden bir tanesidir en moda ekibi olarak Akif Bey’in saç tasarımlarını sizlere sunacağız Siz de kendisinden saç tasarım hizmeti almak isterseniz iletişime geçerek saç tasarım Hizmeti Alabilirsiniz.

Yaşamın her safhası mutluluğun ve sevincin getirisine dönüşen minik başlangıç adımlarıyla dolu. Bu sebeple hiçbir fırsatı kaçırmamak için ilk evvel farkındalığımızı artırmaya, bunun için de enerjiye gereksinimimiz var. Tüm negatif tecrübelerin vücudunuzda ve ruhunuzda vazgeçtiği izlerden kurtulmak için şimdi yeni bir başlangıç adımı atın ve Akif Parlak Kuaför ‘e gelin. Yaşamın ertelemeye gelmeyeceğini öğrenen pek çok insandan biri olmak için zaman kaybetmeyin.

Akif Parlak Kuaför olarak siz davetlilerimize seçkin bir civarda yüksek teknoloji ile çok daha konforlu, rahat ve nitelikli bir hizmet sunma gayreti içerisindeyiz. Kadınlara özel hoşluk bakım uygulamaları ve saç dizaynı ile sizlere eşsiz nitelikli müthiş bir hizmet sunuyoruz.

Alıcı Odaklı Yaklaşım ile Memnun Konuklar

Çağdaş Şartlarda Nitelikli Sunumlar

Profesyonel Kadro Yapısıyla Hatasız Hizmet

Akif Parlak iletişim: 0507 732 21 90

Mail : ahmet2626tt@gmail.com

Adres : Gazi Mh Zübeyde Hanım Bulv Küçük Parmak Sk No 44 Gaziantep Şehitkamil