Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Şampuan 250ml

Hyaluronik asitle zenginleştirilmiş saç banyosu, hafif yapısıyla griden sarıya , her seviyede açma operasyonu uygulanmış saçlar için idealdir. Nazik arınıcı yöntemi saçları dipten uca pürüzsüz hale getirirken ıslatır . Saçlarda rahatlamış bir his vazgeçerken, açma operasyonu uygulanan bölgelere parlaklık sağlar. Saçları lekelilikten ve matlaştıran etmenlerden temizletir. Hyaluronik asit ve Edelweiss nebatının kombinasyonuyla zenginleştirilmiş yöntemi yüksek oranda antioksidan kapsar ve saç tellerini gözeterek zarar görmesini maniler. Hyaluronik asit açma operasyonu uygulanan saçları derinlemesine besler ve pürüzsüzleştirir. Saç bakıma hazır hale kazanç, natürel bir ışıltı kazanır ve dipten uca beslenir

Faydaları

Uzun süreli ıslatma ve parlaklık sağlar
Cicaflash ile beraber kullanıldığında saçlarda 8 kata kadar daha parlak bir tesir vazgeçer
Saçları lekelilikten temizletir
Hava lekeliliğinin saç tellerine yerleşmesini önler
Cicaflash ile beraber kullanıldığında saç uçlarının kırılmasını 11 kata kadar daha fazla önler
Cicaflash veya Ultra Viyole Saç Maskesi ile beraber kullanıldığında saç telleri 24 saate kadar daha nemli kalır
Anında ve 24 saate kadar kalıcı parlaklık sağlar

Temel İçerikler

Edelweiss çiçeği ve Hyaluronik asidin eşsiz sentezi:

Hyaluronik asit saç tellerini kaplar ve pürüzsüz, derinlemesine beslenmiş saç telleri için iyileştirir. Bu konsantre içerik saçları kuvvetlendirir ve kırıkları önler.
Edelweiss çiçeği, içeriğindeki zengin anti oksidanlarla beraber saçları günlük zarara karşı gözetir, saçları yumuşatır ve alınganlaşmış saç tellerini serinkanlılaştırır.