Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Şampuan 250 ml

Bu eforlu mor ötesi saç banyosu istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları gözle görülür biçimde yasaklamak için nötralizasyon etkenlerince zenginleştirilmiştir. Soğuk sarı ve gri saçlar için ideal olup, saçlarda kumpaslı kullanılması halinde saçları kalıcı olarak istenmeyen yansımalardan korur ve saçlar soğuk tonlarına gözetir. Saçları günlük oksidasyon ve lekelilikten korur, saçlara parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırır. Hyaluronik asit ve Edelweiss nebatının eforlu kombinasyonunca zengin olup, sarı saçların parlaklığını artırırken saç tellerini derinlemesine besler.

Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Şampuan 250 ml

İstenmeyen turuncu ve sarı yansımaları anında nötralize eder
Cicaflash ile kullanıldığında saçlar %94’e kadar daha eforlu olur
Saçları lekelilikten temizletir
Cicaflash ile beraber kullanıldığında saç tellerini %46’ya kadar daha fazla onarır

Fusi-Dose: Daha Cesur Sarılar
Daha canlı ve sıhhatli sarı saçlar için, açma operasyonu sonrasında saçları yapılandırıcı ve oksidasyon önleyici Fusio Dose ritüeli. Açıcı tesiriyle alınganlaşan saçları anında onarır.

Teknik, ısıl ve kimyevi harekât sonrası saç boylarını onarır.
Saç tellerini yine yapılandırır.
Saçları ağırlaştırmaz ve biçim almasını basitleştirir.

Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Şampuan 250 ml

Uygulama

Saçlarınızı nemlendirin ve mahsulü saç teninizin 5 ana noktasına uygulamadan evvel saçınızdaki fazla suyu akıtın. Suyla beraber masaj yaparak saçınıza dağıtın. 2 ile 5 dakika arasında mahsulü saçınızda bekletin, iyice durulayın. Daha derin ve besleyici bir paklik için haftada bir veya günlük 2. uygulama için Bain Lumiére kullanmanızı öneririz.

Temel İçerikleri

Edelweiss çiçeği ve Hyaluronik asidin eşsiz sentezi:

Hyaluronik asit saç tellerini kaplar ve pürüzsüz, derinlemesine beslenmiş saç telleri için iyileştirir. Bu konsantre içerik saçları kuvvetlendirir ve kırıkları önler.
Edelweiss çiçeği, içeriğindeki zengin anti oksidanlarla beraber saçları günlük zarara karşı gözetir, saçları yumuşatır ve duyarlılaşmış saç tellerini uysallaştırır.
Mor Ötesi nötrleştiriciler, saçlardaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları önlemek için saça anında nüfuz eden konsantre pigmentlerdir. Natürel ışıltılı bir görünüm yaratırlar.

Kerastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Şampuan 250 ml

İçindekiler

Aqua / Water – Sodium Laureth Sulfate – Coco-Betaine – Sodium Chloride – Glycol Distearate – Cocamide Mipa – Dimethicone – Citric Acid – Sodium Benzoate – Sodium Hydroxide – Hexylene Glycol – Ci 60730 / Acid Violet 43 – Salicylic Acid – Carbomer – Limonene – Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride – Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein – Magnesium Acetate – Glycerin – Sodium Hyaluronate – Tocopherol – Aspartic Acid – Glycine – Arginine – Glutamic Acid – Phenoxyethanol – Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract – Fumaric Acid – Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract – Potassium Sorbate – Parfum / Fragrance

Bu eforlu mor ötesi saç banyosu istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları gözle görülür biçimde yasaklamak için nötralizasyon etmenlerince zenginleştirilmiştir.
Soğuk sarı ve gri saçlar için ideal olup, saçlarda kumpaslı kullanılması halinde saçları kalıcı olarak istenmeyen yansımalardan korur ve saçlar soğuk tonlarına gözetir.
Saçları günlük oksidasyon ve lekelilikten korur, saçlara parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırır.
Hyaluronik asit ve Edelweiss nebatının eforlu kombinasyonunca zengin olup, sarı saçların parlaklığını artırırken saç tellerini derinlemesine besler.
Uygulama
Saçlarınızı nemlendirin ve mahsulü saç teninizin 5 ana noktasına uygulamadan evvel saçınızdaki fazla suyu akıtın.
Suyla beraber masaj yaparak saçınıza dağıtın.
2 ile 5 dakika arasında mahsulü saçınızda bekletin, iyice durulayın.
Daha derin ve besleyici bir paklik için haftada bir veya günlük 2. uygulama için Bain Lumiére kullanmanızı öneririz.