Kerastase Blond Absolu Cicaflash İşlem Görmüş Sarı Röfleli Saçlar İçin Yoğun Bakım Sütü 250ml

Bu lavanta renkli, kremsi nakım kremi bir maskenin onarıcı tesirine sahip olup, bir ıslatıcının hafif bitişine sahiptir. Alınganlaşmış saçları güçlendirir ve saç tellerini derinlemesine besler. Hyalüronik asit ve Edelweiss nebatı saçları anında yumuşatır, güçlendirir, derinlemesine besler ve ipeksi bir görünüm katar. Tüm sarı saç tonları için idealdir. Cicaflash saç tellerini kuvvetlendirir, aşınma ve kırılmaların önüne geçer. Saçları ağırlaştırmadan yumuşak ve nemli bir bitiş sağlar.

Bain Ultra Violet ile beraber kullanıldığında saçlar kırılmaya karşı 16 kat daha fazla kuvvetlenir
Bain Lumiére ile beraber kullanıldığında saçları %92 daha fazla ıslatır
Bain Lumiére ile beraber kullanıldığında saçları 8 kat daha fazla parlatır
Kökten uca saçların basit taranmasını sağlar
Saçları ağırlaştırmadan derinlemesine besler

Uygulama

Fındık büyüklüğünde mahsulü pak ve havluyla nemi alınmış saça uygulayın. Saç boylarından uçlarına masaj yaparak yedirin ve saçlarınızı ağırlaştırmamak için saç diplerine uygulamaktan kaçının. 2-3 dakika saçınızda bekletin. Masaj yaparak dağıtın ve iyice durulayın.

Temel İçerikleri

Edelweiss çiçeği ve Hyaluronik asidin eşsiz sentezi:

Hyaluronik asit saç tellerini kaplar ve pürüzsüz, derinlemesine beslenmiş saç telleri için iyileştirir. Bu konsantre içerik saçları kuvvetlendirir ve kırıkları önler.
Edelweiss çiçeği, içeriğindeki zengin anti oksidanlarla beraber saçları günlük zarara karşı gözetir, saçları yumuşatır ve alınganlaşmış saç tellerini uysallaştırır.

Aqua / Water – Cetearyl Alcohol – Amodimethicone – Hydroxypropyl Starch Phosphate – Isopropyl Myristate – Behentrimonium Chloride – Phenoxyethanol – Trideceth-5 – Isopropyl Alcohol – Trideceth-6 – Glycerin – Peg-150 Distearate – Caprylyl Glycol – Trideceth-10 – Limonene – Cetrimonium Chloride – Citric Acid – Sodium Hyaluronate – Serine – Tocopherol – Acetic Acid – Ci 60730 / Ext. Violet 2 – Leontopodium Alpinum Flower / Leaf Extract – Malva Sylvestris Flower Extract / Mallow Flower Extract – Sodium Benzoate – Potassium Sorbate – Parfum / Fragrance

Uzman Tavsiyeleri

Bu bakım kremi kibar yapısıyla günlük kullanıma uygun olup, Bain Lumiére & Bain Ultra-Violet ile kullanıldığında en sıhhatli neticeleri verir. Şayet saçlarınız duyarlı ve kalın telliyse, bir parça Cicaflash’ı saç uçlarını ıslatmak için kuru saç uçlarına uygulayabilirsiniz.

Fusi-Dose: Daha Cesur Sarılar
Daha canlı ve sıhhatli sarı saçlar için, açma operasyonu sonrasında saçları yapılandırıcı ve oksidasyon önleyici Fusio Dose ritüeli. Açıcı tesiriyle duyarlılaşan saçları anında onarır.

Teknik, ısıl ve kimyevi operasyon sonrası saç boylarını onarır.
Saç tellerini yine yapılandırır.
Saçları ağırlaştırmaz ve biçim almasını basitleştirir.