Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Sarı Saçlar için Besleyici Maske 200 ml

Mor pigmentçe zenginleştirilmiş saçlarınız için bakım maskesi saç yapısında istenmeyen sarı ve turuncu yansımaları, saçları derinlemesine besleyerek ve açma operasyonu sonrası duyarlılaşan saç tellerini kuvvetlendirerek nötralize eder.


Teknik işlem Açma operasyonu sonrası soğuk sarı tonlarında renklendirilmiş saçların nötralizasyonu için idealdir. Kerastase saç maskesi saç tellerinin içine işleyerek saç yapında istenmeyen yansımaları maniler ve saçları derinlemesine besleyerek kırılmaya eğilimli saç uçlarını kuvvetlendirir. Hyalüronik asit ve Edelweiss çiçeğinin eforlu kombinasyonu saçı yatıştırır, günlük oksidasyonu manilerden ve lekeden gözetir. Kerastase maske, haftada bir uygulandığında saç ve renk bakımı için veya istediğiniz soğuk ve parlak sarı tonuna erişene kadar nötralizasyon için istediğiniz sıklıkta kullanılabilir.

İçerik
Edelweiss çiçeği ve Hyaluronik asidin eşsiz sentezi: Hyaluronik asit saç tellerini kaplar ve pürüzsüz, derinlemesine beslenmiş saç telleri için onarır. Bu konsantre içerik saçları güçlendirir ve kırıkları önler. Edelweiss çiçeği, içeriğindeki zengin anti oksidanlarla beraber saçları günlük aşınmalara karşı gözetir, saçları yumuşatır ve duyarlılaşmış saç tellerini yatıştırır. Mor ötesi nötralizasyon sağlayan içerikler, saçlardaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları önlemek için saça anında nüfuz eden konsantre pigmentlerdir. Natürel ışıltılı bir görünüm yaratırlar.

Bereketleri
İstenmeyen sarı ve turuncu yansımaları nötralize eder.
Yoğun besleyici tesirli yöntem.
Daha canlı bir görünüm için daha parlak soğuk sarı tonlar sağlar.

Uygulama
Yıkanmış olduğunuz saçlarınızı havluyla nemi alın ve saçınıza uygulayın. Saç boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın. 5 dakika kadar saçınızda bekletin. Şayet saçlarınızda daha yoğun nötralizasyon istiyorsanız 10 dakikaya kadar saçınızda bekletmenizde fayda var. Saçınıza yedirin ve zamanı geldiğinde iyice durulayın.