Kuaför Hüsnü Yüksel

Hüsnü Yüksel Kimdir?
1979 Alanya doğumlu olan Hüsnü Yüksel ilköğretimini bitirdikten sonra 1991 senesinde iş yaşamına başladı.Profesyonel kuaförlük yaşamının başlangıçında Alanya’da değişik salonlarda işini geliştirdikten sonra askerlik vazifeyi için bulunduğu Ankara’da yeniden kuaför olarak vazife yaptı.

2003 senesinde kendi salonunu açan Hüsnü Yüksel, güler suratı ve disiplini ilke edinmiş takım dostlarıyla hizmet vermektedir.

İş yaşamında metamorfozun devamlılığını takip etmek ismine her sene yurt içi ve yurt dışında hakikatleşen eğitimlere katılan Yüksel, bunun yanı gizeme Loreal şirketinin Fransa, İngiltere, Yunanistan, İspanya , Kıbrıs, Malta ve İtalya’da tertip ettiği ve Türkiye’den yalnızca rakamlı kuaförün katıldığı eğitimlerde de yer aldı.

Tüm bu eğitimlerden çıkardıkları tam görsel teknikleri takım dostları ile beraber Alanya’da yaşayan kadınların günlük hayatına ve surat hatlarına en uygun biçimde uygulamaya devam etmektedir.

Misyonumuz fark yaratmak, vizyonumuz iz vazgeçmektir. Biz en moda saç ekibi olarak Kuaför Hüsnü Yüksel’in saç tasarımlarını sizlere sunacağız Sizlerde Hüsnü bey ile iletişim kurarak saç tasarım hizmeti alabilirsiniz

İletişim Bilgileri

  • Adres: Kadıpaşa Mah. Şevket Tokuş Cad. Hacıince Apt. No:59/4 Alanya/ANTALYA
  • Telefon: 0242 519 01 60
  • EPosta: info@husnuyukselkuafor.com