Vassago Kuaför Çayyolu

En Moda Saç platformuna Hoşgeldiniz Bugün Sizlere vassago Çayyolu Türkiye’de marka olan uzman saç tasarım salonları mevcut vassago kuaförün saç tasarımları sunacağız sizde vassago Kuaförden hizmet almak isterseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz sosyal medya adresleri ve iletişim numaraları ile kendileri ile iletişime geçerek saç tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Vassago Çayyolu instagram Adresi: https://instagram.com/vassagocayyolu

Vassago Çayyolu Tel:0536 841 66 66

Vassago web site http://www.vassago.com.tr/

Vassago Çayyolu Adres

SANCAK MAH. 524 SK. NO:12/C ÇANKAYA/ANKARA
E-posta: info@vassago.com.tr

Uzun yıllar saç modasına yön veren çalışmaları ile ses getiren tasarımlara imza atan deneyimli saç tasarım ekibi, yepyeni markalarıyla hizmetinizde: Vassago…
Yedi ayrı kuaför salonu ile hizmet veren Vassago, kuruluşuyla birlikte akademisini de aynı anda açarak bir ilke imza attı. Vassago Akademi, 300 kişilik Vassago ekibine verdiği düzenli eğitimlerle genç kadronun deneyimini artırıyor, dünyadaki trendleri uygulamalı olarak öğretiyor, ekibin kendi tasarımlarını yaratmasının önünü açıyor.
Vassago, salonlarında kullandığı ürünlerin kalitesi ile de müşterilerinin memnuniyetini kusursuz kılıyor.
Vassago’nun saç tasarımcıları, hayalindeki imajı ve kendine özgü tasarımları yaratmak isteyen kadın ve erkeklere hizmet veriyor.
Vassago Hair Designers dünya standartlarında hizmet veren bir kuaförler zinciri markasıdır.
Vassago Hair Designers salonlarında kişiye özel hizmet sunulur. Misafirimiz salonumuza geldiğinde öncelikle saç stili, saç rengi, yüz şekli, kıyafet ve aksesuar tercihleri üzerindeVisagisme Total Look Tekniği kullanılarak danışmanlık yapılır. Daha sonrasında kişisel tercihleri ve istekleri doğrultusunda saç stili ve saç renginde kişiye özel değişiklikler tavsiye edilir.
Vasasgo Hair Designers kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti için, sürekli eğitim çalışmaları yapmaktadır. Bu eğitim faaliyetlerinden bazıları;
 Yeni sezon saç modellerinin oluşturulması ve uygulanması,

Saç kesimi, şekillendirmesi ve renklendirme teknikleri,

Saç analizi ve bakımı (dökülme, kepeklenme, yıpranma, yağlanma ve kuruluğa karşı vs.),

Kişiye özel makyaj, özel gün/davet makyajları ve sezon koleksiyonu makyaj eğitimleri,

Yüz şekli, giyim tarzı, aksesuar kullanımı, ten ve saç rengi kombinasyonuyla stil yaratma olarak sayılabilir.

Ayrıca Vassago Hair Designers salonlarında ilk defa gelen misafirler için kayıt açılarak oluşturulan düzenli takip sistemi sayesinde misafirlerimizin saç ve bakım hizmetlerindeki gelişim kayda alınır ve her gelişlerinde aynı kalitede hizmet almaları sağlanır.
Vassago Hair Designers salonlarında SCHWARZKOPF, L’OREAL, KERASTASE ve WELLA markalarının ürünleri kullanılmakta ve satılmaktadır.

Vassago